fbpx

Poczęstunekpodczas konferencji BIG BUSINESS MEETS SCIENCE w Tarnowicach Starych

Zabytkowy budynek na terenie Kompleksu Zamkowego Tarnowice Stare otoczony pięknym parkiem to wyjątkowe miejsce na organizację konferencji czy bankietów. Jeden z takich eventów obsługiwaliśmy dla naszego stałego klienta.

Catering na konferencje rządzi się swoimi prawami: musi być estetycznie podany, możliwie niebrudzący i przygotowany w takiej formie, aby można było szybko posilić się w przerwie, bez konieczności przerywania rozmowy na dłuższy czas. Stawiamy więc mocno na monoporcje, które łączą w sobie wszystkie te cechy. Tym razem Klient zażyczył sobie również bufet obiadowy, mieliśmy więc cały przekrój zadań do wykonania. A do tego jeszcze obsługa i zapewnienie mebli… w wyjątkowym miejscu!

Zobaczcie sami jak nam poszło!

Usługa: Konferencja

Miejsce: Kompleks zamkowy Tarnowice Stare

Miejscowość: Tarnowskie Góry

Liczba osób: 130-150

Zakres usługi:

⚫ bufet pączków,

⚫ bufet obiadowy,

⚫ bufet przekąsek wytrawnych,

⚫ napoje gorące,

⚫ napoje zimne,

⚫ obsługa kelnerska,

⚫ meble cateringowe i bufetowe.

NASZE ROZWIĄZANIE:

Kompleksowa obsługa konferencji to nie lada wyzwanie. Mimo, że jesteśmy już „zaprawieni w bojach” to każdorazowo jest to dla nas wyzwanie. Nie inaczej było tym razem. W związku z zamówieniem pełnego cateringu składającego się nie tylko z przystawek, ale i dań na ciepło musieliśmy działać bardzo sprawnie i strategicznie.

Miejsce, w którym odbywała się konferencja wymagało odpowiedniej oprawy, ale i uszanowania zastanej aranżacji. Zaraz po przybyciu do miejsca konferencji zajęliśmy się rozstawieniem mebli: stołów, krzeseł i stolików bankietowych, a także wyposażenia bufetowego – stołów, na których później rozstawiliśmy catering, większe naczynia i urządzenia do serwowania ciepłych napojów. Najważniejsze było to, aby zapewnić uczestnikom konferencji swobodę w poruszaniu się po sali i łatwy dostęp do stołów cateringowych.

Po rozstawieniu stołów zajęliśmy się zastawianiem ich. Postawiliśmy na monoporcje i finger foods, aby ułatwić szybkie i bezproblemowe jedzenie. Przy takiej ilości gości musieliśmy stale kontrolować sytuację i na bieżąco uzupełniać braki, a także utrzymać w porządku stoły i miejsca przy stolikach bankietowych. Nasz sprawny i dyskretny serwis stale czuwał i szybko reagował w razie potrzeby.

Ważnym momentem w czasie obsługi tej konferencji było podanie ciepłych dań. Zdecydowaliśmy się na formę gorącego bufetu, dając uczestnikom wybór zarówno ilości jak i tego co mają ochotę zjeść.

Nie zapomnieliśmy również o deserze, który zawsze na takich imprezach jak konferencje czy szkolenia cieszy się ogromną popularnością.

Po wszystkim przyszedł czas na sprzątanie i demontaż. Z największą ostrożnością, ale i w niezłym tempie poradziliśmy sobie z tym zadaniem i wróciliśmy do domów z kolejnym sukcesem na naszym firmowym koncie!

Potrzebujesz pomocy w organizacji konferencji?

Jeśli w Waszej firmie szykuje się konferencja, impreza integracyjna, bankiet lub po prostu oficjalne spotkanie biznesowe i potrzebny jest catering – skontaktujcie się z nami przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowo. Zapraszamy do współpracy!

Galeria

Szybkie zapytanie

Zamów kontakt

  Formularz kontaktowy

  Preferowana metoda kontaktu

  Skąd dowiedziałeś się o Catering Arts?

   Formularz kontaktowy

   Preferowana metoda kontaktu

   Skąd dowiedziałeś się o Catering Arts?