fbpx

Bankiet,gala w Operze Śląskiej w Bytomiu

Jubileuszowa gala w Operze Śląskiej uwieńczona spektaklem- a my mieliśmy przyjemność przygotowywać na nią catering. W wydarzeniu wzięło udział 350 gości- architektów, samorządowców i właścicieli firm budowlanych.

Uroczyste bankiety wymagają uroczystej oprawy, jednak niektóre wnętrza same w sobie czarują i wznoszą organizowane w nich wydarzenia na wyższy poziom. Do takich miejsc należy Opera Śląska, w której odbyła się uroczysta jubileuszowa gala. Przygotowując się do tego eventu wiedzieliśmy, że catering musi być wyjątkowo wystawny, a forma podania musi współgrać ze specyfiką miejsca. Postawiliśmy więc na elegancki poczęstunek w formie stojącej, z klasycznymi, czarnymi stolikami koktajlowymi, białą porcelanową zastawą i przekąskami podanymi w formie bufetu.

Usługa: BANKIET | GALA | JUBILEUSZ

Miejsce: OPERA ŚLĄSKA W BYTOMIU

Liczba osób: 350+

W ramach realizacji zaproponowaliśmy następujące menu:

⚫ zimne przekąski serwowane gościom na platerach w formie finger foods (między innymi roladki z grillowanym kurczakiem i serem feta, świeże owoce morza w tym krewetki i łososia a także zestaw sałatek),

⚫ szeroki wybór deserów,

⚫ asortyment gorących zup podany na podgrzewaczach,

⚫ napoje gorące (herbata i świeżo parzona kawa),

⚫ napoje zimne,

⚫ wina.

Catering na imprezę to jednak nie koniec, zapewniliśmy również:

⚫ dostawę mebli cateringowych (w tym eleganckie stoliki koktajlowe),

⚫ obsługę kelnerską przez całe przyjęcie.

Przygotowując się do tego wydarzenia założyliśmy, że musi być ono eleganckie, wytworne i z klasą, ale również niezobowiązujące, umożliwiające swobodną rozmowę i poruszanie się po sali. Przygotowując catering na imprezy w tak eleganckiej formie staramy się, aby przy stołach zawsze panował porządek, a obsługa na bieżąco sprzątała stoły i wymieniała zastawę. Ważna jest również forma cateringu, nie chcemy przecież, aby goście mieli problem ze zjedzeniem podanych przekąsek, stawiamy więc na mini formy, które można zjeść bez obawy o ubrudzenie się (dlatego sałatka z majonezem czy pizza z ananasem odpada!).

Obejrzyjcie galerię zdjęć z tego wydarzenia i zobaczcie jak pracujemy!

Galeria

Szybkie zapytanie

Zamów kontakt

  Formularz kontaktowy

  Preferowana metoda kontaktu

  Skąd dowiedziałeś się o Catering Arts?

   Formularz kontaktowy

   Preferowana metoda kontaktu

   Skąd dowiedziałeś się o Catering Arts?