Wiglia firmowa

Pomagamy wyczarować firmową wigilię marzeń. Kompleksowo – od A do Z. Z uwzględnieniem odpowiedniego menu, miejsca, dekoracji czy nastrojowej muzyki. 

Wigilia firmowa – jak sprostać temu wyzwaniu?

Jeśli jesteś osobą, która w firmie odpowiada za organizację imprez, pewnie zastanawiasz się co zrobić, żeby nadchodząca wigilia firmowa została wyjątkowo zapamiętana. Ale równocześnie przytłacza Cię fakt, że musisz sprostać wielu wyzwaniom. 

HR-owiec ma swoją wizję, prezes ma swoją wizję, a Ty zastanawiasz się jak to wszystko ograć w miejscu, budżecie i czasie. Nie ma czasu na opóźnienia, nie ma miejsca na awarie sprzętu czy niezgranie się podwykonawców. W skrócie jesteś jak pozostawiony w Boże Narodzenie Kevin – sam(a) odpowiadasz za wszystko.

A co, jeśli powiemy Ci, że można by inaczej, że znamy sposób na smakowitą imprezę i wiemy, jak zorganizować wigilię firmową bez najmniejszego wysiłku? To wszystko to nie czary, a fakt, bo oferujemy nie tylko sam catering. Jesteśmy też w stanie zapewnić miejsce, muzykę, dekoracje i ciekawe atrakcje, a to wszystko dzięki współpracy ze sprawdzonymi podwykonawcami. 

Wigilia firmowa z Catering Arts. Poznaj przepis na udany event

1. Po pierwsze: planowanie

Nie da się wyczarować odpowiedniej imprezy bez przeprowadzenia wywiadu. Dlatego w pierwszej kolejności poznajemy Twoje (i wszystkich innych 😉) oczekiwania. 

Na tej bazie wyłaniamy najlepsze opcje, a także doradzamy. Bo choć w pełni wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, to odpowiedź na nie jest podyktowana  przede wszystkim naszym doświadczeniem. 

Abyś w pełni przekazał nam, czego potrzebujesz – przed spotkaniem planującym wyślemy Ci pomocną checklistę. Dzięki niej nic nie umknie Twojej uwadze, a Ty od początku poczujesz realne wsparcie. A nie porzucenie – jak Kevin w Boże Narodzenie.

2. Po drugie: kompleksowość

Jak już wiesz – Catering Arts to coś znacznie więcej niż catering. To w pełni kompleksowa usługa obejmująca miejsce, dekoracje, oprawę muzyczną czy rozmaite atrakcje. Jednak pamiętaj, że możesz też zamówić od nas tylko jedzenie. A te mamy wspaniałe, wedle receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. 

Niezależnie od tego, jaki model współpracy wybierzesz, musisz wiedzieć, że każdy jest dostosowany budżetowo. A dania w pełni dopasowane pod kątem preferencji żywieniowych. 

3. Po trzecie: przejrzyste formalności

To, co spędza sen z powiek przy okazji organizacji – to również formalności i mnóstwo pozycji do wystawienia. Jedzenie, muzyka, sala, florysta – to wszystko brzmi jak nieśmieszna wyliczanka, za którą idzie wizja setek faktur.

Zanim jednak dasz wodze fantazji, wiedz, że wszystko, co będzie Ci potrzebne, załatwimy tylko w ramach jednej umowy. Co więcej! Wszelkie problemy logistyczne (tj. rozmieszczenie stołów, krzeseł) czy techniczne (tj. podpięcie sprzętu muzycznego, podtrzymanie ciepła dań) są również po naszej, a nie po Twojej stronie. 

Potrzebujesz konkretów? Poznaj przykładowe działania Catering Arts:

 1. dostarczenie cateringu,
 2. rozłożenie cateringu w wyznaczonym miejscu,
 3. nakrycie stołu pod catering w formie bufetu,
 4. zapewnienie wyposażenia niezbędnego do ustawienia potraw w formie bufetu,
 5. wypożyczenie zastawy szklanej i porcelanowej niezbędnej do konsumpcji potraw,
 6. stoły cateringowe, stoliki z nakryciami i krzesła (welurowe, z pokrowcami lub bez),
 7. serwis gorących napoi oraz ekspresy ciśnieniowe wraz z obsługą,
 8. bufet alkoholowy (piwo, wino, obsługa barmańska, degustacje),
 9. dyskretna, ale zawsze obecna obsługa kelnerska,
 10. świąteczna dekoracja bufetów,
 11. posprzątanie po zakończonym cateringu.

Skorzystaj z menu, dostosowanego do Twoich potrzeb

Jak już wiesz, w Catering Arts dajemy Ci pełną wolność wyboru. Dotyczy ona nie tylko całości imprezy, ale i menu wigilijnego. Możesz skorzystać z gotowego pakietu dań lub skomponować coś swojego, a także wybrać jeden spośród 5 wariantów: 

 1. Menu świąteczne                  
 2. Lunch świąteczny                   
 3. Menu świąteczne w formie bufetu      
 4. Menu świąteczne serwowane             
 5. Paczki świąteczne                               

Być może, dopóki nie spróbujesz, nie uwierzysz. Ale…: 

 1. przed zakupem usługi możemy przeprowadzić degustację 
 2. posiadamy ponad 10 lat doświadczenia 
 3. obsłużyliśmy ponad 1000 klientów z różnych branż 
 4. wydaliśmy ponad 5000 posiłków podczas jednego eventu
 5. działamy etapowo i zgodnie z harmonogramem 
 6. nasze oferty mają 7 dniowy termin ważności z możliwością wydłużenia

To, że jest smacznie, potwierdzają inni. Poczytaj, a następnie zakosztuj udanej wigilii!

Korzystamy z usług Catering Arts przy organizacji naszych imprez firmowych- polecamy z całego serca. Profesjonalna obsługa, pyszne jedzenie 😉 Dziękujemy za zaangażowanie i pomoc 😉

~ Long DG

Chciałem bardzo podziękować za catering dla mojej firmy. Tak profesjonalnego podejścia jeszcze nigdy nie widziałem. Jedzenie pyszne wszystko pięknie podane zimna płyta podana na lustrach co jeszcze lepiej wyeksponowało jej zawartość wszystko pięknie podane smak przekąsek oraz dan ciepłych idealny. Dostawa na czas. Gorąco polecam.

~ Artur Beben

Usługi cateringowe na najwyższym poziomie. Dostarczają również własny sprzęt i porcelanę za co ogromny plus, bo to duża wygoda dla zamawiającego. Jedzenie jest smaczne, świeżutkie, różnorodne i pieknie udekorowane.

~ Maria Szot

Dalej czujesz niedosyt? Sprawdź nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: 

A co jak nie zasmakuje prezesowi? 

Nie ma takiej opcji! Ale żeby mieć pewność można u nas zamówić degustację części menu nawet w trakcie ofertowania.

Czy mogę skorzystać z wypożyczenia krzeseł i stołów? 

Jak najbardziej. Posiadamy stoły cateringowe, stoły bankietowe z obrusami i krzesła welurowe z pokrowcami lub bez. 

Czy muszę mieć własną porcelanę?

Nie, zapewniamy wypożyczenie zastawy szklanej i porcelanowej niezbędnej do konsumpcji potraw. 

W jaki sposób serwujecie Państwo dania?

Zapewniamy zarówno wyposażenie niezbędne do ustawienia potraw w formie bufetu, jak i menu serwowane. Możliwe jest również zamówienie lunchu świątecznego w jednorazowych opakowaniach. 

Czy po mojej stronie leży dogranie wszystkich podwykonawców?

Nie. Ilość osób niezbędnych do organizacji wigilii firmowej jest ustalana przez nas wspólnie podczas planowania eventu. Następnie to po naszej stronie leży dogranie wszystkich podwykonawców, zarówno pod kątem czasowym, logistycznym i technicznym. 

Czy muszę korzystać z gotowego menu?

Nie, istnieje również możliwość stworzenia własnego. 

Czy jest możliwość zamówienia dań wegetariańskich lub wegańskich?

Tak, oczywiście. 

Mam w firmie samych Panów. Nie umiemy zorganizować sobie dekoracji sali konferencyjnej, w której odbędzie się przyjęcie. Jak rozwiązać ten problem?

Zamówimy naszą dekoratorkę, która zaproponuje, wyceni, dostarczy i rozłoży dekorację świąteczną stałą lub tymczasową. I to nie tylko nie sali! A na terenie całego biura. 😉