Studniówka

Studniówka to pierwszy, ważny bal w życiu każdego ucznia liceum i technikum. Dlatego wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik! W Catering Arts właśnie tak działamy – wszystko dopinamy. Bo zapewniamy nie tylko wyśmienite posiłki, ale również muzykę, dekoracje czy dodatkowe atrakcje. 

Studniówka – jak sprostać temu wyzwaniu?

Studniówka to jeden z najważniejszych momentów każdego człowieka. Oj na długo pozostaje w pamięci. Dlatego też nie może zakończyć się klapą, musi być prestiżowo. Jednak droga do tego prestiżu może niejednego przytłoczyć. 

Aby zrealizować wieczór marzeń, jest przecież potrzebna sala, odpowiednie menu, muzyka, kwiaty, dekoracje, nakrycie stołów czy inne, zaskakujące atrakcje. Kto ma to wszystko zorganizować? Najczęściej rada rodziców z udziałem szkoły, jednak rzadko kiedy ktokolwiek wie, z czym, do kogo i kiedy należy się zgłosić. 

Studniówka z Catering Arts! Poznaj przepis na udany event

Możesz mieć teraz wrażenie, że wizja organizacji brzmi beznadziejnie. Ale nie, jeśli studniówkę zaplanujesz razem z nami! W Catering Arts kompleksowo zaopiekujemy się Twoim eventem, wspierając Cię na każdym etapie działań. Od wspólnego planowania, poprzez ustalanie harmonogramu czy wyboru miejsca, aż po dostarczenie pysznych dań i wysmakowanych dodatków (obrusy, zastawa stołowa, sztućce, dekoracje). 

Mało tego! Zapewnimy obsługę kelnerską i będziemy Twoim towarzyszem podczas wydarzenia. 

Jak wygląda kompleksowość w naszym wykonaniu? 

1. Po pierwsze: planowanie

Nie da się wyczarować odpowiedniej imprezy bez przeprowadzenia wywiadu. Zwłaszcza gdy ma być ona tematyczna, niepowtarzalna i wyjątkowa. 

Dlatego też w pierwszej kolejności poznajemy oczekiwania. A następnie opieramy je o nasze doświadczenia. 

Po co to robimy? Gdyż tylko tak jesteśmy w stanie wyłonić najlepsze opcje.  Na organizacji imprez poświęciliśmy już 10 lat i uwierz – odbywały się one w rozmaitych miejscach i różne bywały na nich obłożenia. 

Abyś w pełni przekazał nam, czego potrzebujesz – przed spotkaniem planującym wyślemy Ci pomocną checklistę. Dzięki niej nic nie umknie Twojej uwadze, a Ty od początku poczujesz realne wsparcie. 

2. Po drugie: kompleksowość

Jak już wiesz – Catering Arts to coś znacznie więcej niż catering. Dlatego oprócz jedzenia zapewniamy też miejsce, muzykę czy odpowiednią aranżację. 

Współpracujemy z zaufanymi podwykonawcami (florystami, dj-ami, animatorami, barmanami) i możemy zaopatrzyć Twój event w odpowiednie wyposażenie (porcelana, sztućce, szkło, stoły, stoliki, dekoracja, namioty, itp.). A do tego wszystkiego mamy wyłączność na obsługę imprez w  Wesołym Miasteczku, Arenie Gliwice, a także Multikinie na terenie Górnego Śląska. 

3. Po trzecie: przejrzyste formalności

To, co spędza sen z powiek przy okazji organizacji – to również formalności i mnóstwo pozycji do wystawienia. Jedzenie, DJ, sala, dodatkowe atrakcje – to wszystko jest do rozliczenia. 
Jednak nie przejmuj się na zapas, bo każdą z usług załatwimy tylko w ramach jednej umowy. Rozwiążemy też wszelkie problemy logistyczne (tj. rozmieszczenie stołów, krzeseł) czy techniczne (tj. podpięcie sprzętu muzycznego, podtrzymanie ciepła dań), które zdarzą się po drodze.

Co może się kryć w studniówkowym menu?

 1. dania obiadowe,
 2. przekąski słone,
 3. przekąski słodkie,
 4. finger foods,
 5. zimną płytę
 6. bufet z napojami.

Być może, dopóki nie spróbujesz, nie uwierzysz. Ale…:

 1. posiadamy ponad 10 lat doświadczenia 
 2. wydaliśmy ponad 5000 posiłków podczas jednego eventu
 3. działamy etapowo i zgodnie z harmonogramem 
 4. mamy wyłączność na obsługę w tak dużych miejscach jak Arena Gliwice, Multikino na terenie Górnego Śląska, Wesołe Miasteczko
 5. współpracujemy z wieloma podwykonawcami

Dalej czujesz niedosyt? Sprawdź nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: 

Czy mogę skorzystać z wypożyczenia krzeseł i stołów? 

Jak najbardziej. Posiadamy stoły cateringowe, stoły bankietowe z obrusami i krzesła welurowe z pokrowcami lub bez. 

W jaki sposób serwujecie Państwo dania?

Zapewniamy zarówno wyposażenie niezbędne do ustawienia potraw w formie bufetu, jak i menu serwowane. 

Czy po mojej stronie leży dogranie wszystkich podwykonawców?

Nie. Ilość osób niezbędnych do organizacji studniówki jest ustalana przez nas wspólnie podczas planowania eventu. Następnie to po naszej stronie leży dogranie wszystkich podwykonawców, zarówno pod kątem czasowym, logistycznym i technicznym. 

Czy muszę korzystać z gotowego menu?

Nic bardziej mylnego! Istnieje możliwość stworzenia własnego. 

Czy jest możliwość zamówienia dań wegetariańskich lub wegańskich?

Tak, oczywiście. 

Czy mogę liczyć na dodatkowe atrakcje w postaci fotobudki czy napisu świetlnego?

Jak najbardziej! Mamy wielu podwykonawców, którzy spełnią wiele potrzeb. 

Czy jest możliwość stworzenia tematycznej imprezy? Zarówno pod względem jedzenia, jak i dekoracji?

Oczywiście! Tematyczne imprezy to dla nas prawdziwa gratka. Możemy wyprawić nawet coś w rodzaju balu amerykańskiego.