Impreza Jubileuszowa

Jubileusz — obchodzony niezwykle rzadko. Raz na 10, 20 czy 30 lat. Takich imprez się nie zapomina, dlatego wymagają odpowiedniej oprawy. W Catering Arts właśnie taką zapewniamy — od jedzenia, przez miejsce, aż po wyjątkowe dekoracje. 

Jubileusz — jak sprostać temu wyzwaniu?

Niesamowita impreza jubileuszowa wymaga od gospodarzy pozagalaktycznych mocy. W końcu poprzedzają ją wielogodzinne i pracochłonne przygotowania. Organizacja takiej uroczystości spędza często sen z powiek, gdyż w grę wchodzi dopięcie wielu elementów. To nie tylko wybór odpowiedniego miejsca czy przygotowanie poczęstunku, ale i oprawa muzyczna, wystrój wnętrza, wynajęcie konferansjera czy zorganizowanie dodatkowych elementów/atrakcji zgodnych z motywem przewodnim jubileuszu. 

Ta przytłaczająca wizja sprawia, że już na etapie przygotowań masz dosyć. A gdy już przyjdzie moment imprezy — jesteś po prostu zmęczony i nie czerpiesz z niej żadnej  przyjemności. Dlatego w Catering Arts wyręczamy Cię z tego zadania. I to maksymalnie! Oferujemy kompleksowe podejście do organizacji Twojego wyjątkowego wydarzenia, od wyboru miejsca, przez ustalenie menu czy dostarczenie wyposażenia, aż do profesjonalnej obsługi kelnerskiej i dodatkowych, niezapomnianych atrakcji.

Impreza jubileuszowa z Catering Arts. Poznaj przepis na udany event!

Na początek: planowanie

Na samym początku przeprowadzimy z Tobą wywiad i dopytamy o najdrobniejszy szczegół. Na tym etapie zaproponujemy też wspólne rozwiązania i ustalimy zgrane działania. Bardzo pomocne są checklisty, które już od lat pomagają w planowaniu i organizacji krok po kroku. Otrzymujesz ją od nas na samym początku.

Dzięki checklistom, zarówno Tobie, jak i nam, nic nie umknie. Będzie ona dla nas także skarbnicą wiedzy, by Twoja impreza jubileuszowa czy bankiet były idealne. 

Później: kompleksowe wdrażanie

Służymy radami i wskazówkami na każdym etapie wspólnych przygotowań. Dlaczego? Bo jesteśmy firmą z dziesięcioletnim doświadczeniem, która nie tylko profesjonalnie podchodzi do każdego zadania, ale także wkłada w to, co robi całe swoje serce.

Proponujemy wiele opcji, z których możesz skorzystać. Od samego cateringu, przez miejsce, aż po usługi florystyczne. 

Podchodząc całościowo do organizacji, oferujemy usługi związane z:

 • miejscem, 
 • oprawą muzyczną, 
 • sprzętem audio/video, 
 • usługami florystycznymi, 
 • wypożyczeniem zastaw, porcelany, sztućców,
 • dekoracją zarówno samej sali, jak i stołów, 
 • obsługą kelnerską, 
 • przepysznym cateringiem. 

I na koniec: przejrzyste formalności

Pewnie nie raz, chcąc zorganizować bankiet, coctail party  lub inną imprezę jubileuszową przerażał Cię ogrom formalności. Nie dość, że wizja dużej ilości faktur spędzała Ci sen z powiek, to szczegóły dotyczące np. koloru serwetek na stołach, „ubioru” krzeseł czy uruchomienia sprzętu nagłaśniającego nie dawały Ci spokoju. 

Musisz wiedzieć, że współpracując z nami, zapewniamy ci tylko jedną, jedyną umowę. Każdy szczegół, każdy punkt checklisty, który otrzymałeś od nas na początku, zepniemy w jedną całość.

Skorzystaj z menu dostosowanego do Twoich potrzeb

Menu to coś wyjątkowego w naszej ofercie, bo bazujemy na przepisach przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Ale! Jesteśmy otwarci na wszystkie Twoje propozycje, dlatego niejednokrotnie szyjemy menu zindywidualizowane na miarę zgłaszanych potrzeb. 

Bierzemy pod uwagę Twoje oczekiwania, rodzaj i ilość dań, a także możliwości budżetu. Wspólnie z Tobą ustalamy każdą potrawę i planujemy jej podanie.

Nasze menu to m.in. 

 • apetyczny bufet ciepłych dań,
 • pyszny bufet mięs, ryb i serów,
 • wyśmienity bufet przekąsek słodkich i słonych,
 • tzw. zimna płyta,
 • świetny serwis z napojami chłodnymi,
 • znakomity serwis kawowy,
 • wyborny serwis alkoholowy lub barmański

Być może, dopóki nie spróbujesz, nie uwierzysz. Ale…: 

przed zakupem usługi możemy przeprowadzić degustację 

posiadamy ponad 10 lat doświadczenia 

obsłużyliśmy ponad 1000 klientów z różnych branż 

wydaliśmy ponad 5000 posiłków podczas jednego eventu

mamy wyłączność na obsługę w tak dużych miejscach jak Arena Gliwice, Multikino na terenie Górnego Śląska, Wesołe Miasteczko

działamy etapowo i zgodnie z harmonogramem 

nasze oferty mają 7 dniowy termin ważności z możliwością wydłużenia

Hania Żyła

Pozytywne: Czas reakcji, Jakość, Profesjonalizm, Wartość

Serdecznie polecam!!!! Jedzenie przepyszne, nie spodziewałam się, że będzie aż tak PYSZNE!! Miłe zaskoczenie: rosół 🙂 pycha i gorący! Ilość jedzenia przeszła moje oczekiwania 🙂 🙂 obsługa całego wydarzenia bez zarzutów, ludzie bardzo mili i tacy rodzinni. Zamawiałam pierwszy raz i z całego serca polecam 🙂 🙂 🙂

Maya Tyrna

PYSZNE jedzenie, które przyjechało gorące, 5 minut przed czasem, mimo że Panowie mieli dosyć daleką drogę do przebycia! Przemiły i sprawny kontakt z Panią Agnieszką 💕 Kilka porcji domówione w ostatniej chwili co również nie stanowiło najmniejszego problemu. Dziękujemy za pomoc w udanej imprezie „roczkowej” mojego syna ☺️ Gorąco polecam i sama na pewno skorzystam jeszcze nie raz

Dalej czujesz niedosyt? Sprawdź nasze odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: 

Czy mogę skorzystać z wypożyczenia krzeseł i stołów? 

Jak najbardziej. Posiadamy stoły cateringowe, stoły bankietowe z obrusami i krzesła welurowe z pokrowcami lub bez. 

Czy po mojej stronie leży dogranie wszystkich podwykonawców?

Nie. Ilość osób niezbędnych do organizacji wigilii firmowej jest ustalana przez nas wspólnie podczas planowania eventu. Następnie to po naszej stronie leży dogranie wszystkich podwykonawców, zarówno pod kątem czasowym, logistycznym i technicznym. 

Czy jest możliwość zamówienia dań wegetariańskich lub wegańskich?

Tak, oczywiście. 

Czy muszę korzystać z gotowego menu?

Nie, istnieje również możliwość stworzenia własnego. 

Planuję dużą imprezę jubileuszową. Jaka jest szansa, że pomieścimy się wszyscy w jednym  miejscu?

Jeśli impreza jest organizowana wiosną lub latem – jako firma wypożyczamy namioty eventowe, które również są przez nas dekorowane. Mamy także wyłączność na obsługę w tak dużych miejscach jak Arena Gliwice, Multikino na terenie Górnego Śląska czy Wesołe Miasteczko. Stale współpracujemy też z Walcownią, która również należy do przestrzennych miejsc.