Praca

Firma Catering Arts z siedzibą w Chorzowie to firma rodzinna powstała z myślą o dawaniu ludziom przyjemności w postaci wyśmienitych dań podczas realizacji usług cateringowych, jak również codziennie dostarczając obiady do firm oraz oferując je w sali przyjęć „Arkadia Smaku”.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACA W KUCHNI – POMOC KUCHENNA

Zakres obowiązków:
– przygotowywanie przekąsek, kanapek, sałatek, zimych płyt, itp.
– pomoc kucharzom przy wydawce,
– obróbka warzyw,
– mycie naczyń i urządzeń kuchennych,

Kandydatom i kandydatkom oferujemy:

– możliwość rozwoju osobistego/zawodowego,
– pracę w ciekawym zespole,
– stałe zatrudnienie,
– umowę o pracę po okresie próbnym,
– terminowe wypłaty,
– bezpłatny posiłek regeneracyjny przez cały rok,
– praca stacjonarna w Chorzowie,

Oczekujemy:
– wykształcenia min. zawodowego
– niekaralności,
– doświadczenie mile widziane,
– sumienności, pracowitości i zaangażowania 🙂

W celu aplikowania na wybrane stanowisko prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: catering@cateringarts.pl w tytule podając interesujące Państwa stanowisko.

KELNER / KELNERKA

OPIS STANOWISKA: KELNER / KELNERKA (na stałe lub dorywczo)

– rozkładanie sprzętu na cateringach,
– obsługa kelnerska przyjęć,
– kontakt z klientem,
– obsługa przyjęć okolicznościowych w naszym lokalu w Chorzowie, jak również w Partnerskich salach przyjęć,
– obsługa bufetowa,
– sprzątanie sprzętu po zakończonej usłudze,
– kontakt z kierowcami i innymi pracownikami firmy.

– praca stacjonarna w Chorzowie lub mobilna na terenie Śląska,
– nieregularne godziny pracy,
– możliwość pracy w formie dorywczej („na telefon”).

Oczekujemy:
– wykształcenia min. średniego
– miła aparycja,

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.