Praca

Firma Catering Arts z siedzibą w Chorzowie to firma rodzinna powstała z myślą o dawaniu ludziom przyjemności w postaci wyśmienitych dań podczas realizacji usług cateringowych, jak również codziennie dostarczając obiady do firm oraz oferując je w sali przyjęć „Arkadia Smaku”.

W związku z rozwojem firmy rekrutujemy nowych pracowników do naszego zespołu. Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY D/S ORGANIZACJI I ZAOPATRZENIA

Zakres obowiązków:
– przyjmowanie zamówień mailowych i telefonicznych od klientów,
– rozliczanie stałych klientów,
– obsługa obiegu dokumentacji,
– podstawowe zadania kadrowe,
– prowadzenie spisu faktur w pliku xlsx,
– wsparcie działu sprzedaży
– przygotowywanie podstawowych ofert dla klientów,
– przygotowywanie zamówień do realizacji na podstawie zaakceptowanych ofert,
– składanie zamówień u dostawców wg zapotrzebowania codziennego i okolicznościowego,
– analiza cen surowców/składników u różnych dostawców,
– wprowadzanie stanów magazynowych/dostaw do systemu komputerowego,
– kontakt z pracownikami kuchni w celu prawidłowej realizacji zleceń,
– inne zadania wskazane przez przełożonego.

Kandydatom i kandydatkom oferujemy:
– możliwość rozwoju osobistego/zawodowego,
– możliwość szkoleń rozwojowych ze skierowania pracodawcy,
– pracę w ciekawym zespole,
– stałe zatrudnienie,
– umowę o pracę po okresie próbnym,
– terminowe wypłaty,
– bezpłatny posiłek regeneracyjny przez cały rok.

Oczekujemy:
– wykształcenia min. średniego
– dobrej znajomości bieżącej obsługi komputera,
– biegłej znajomości programów Word i Excel,
– niekaralności,
– kreatywności, sumienności, pracowitości i zaangażowania 🙂

W celu aplikowania na wybrane stanowisko prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres: praca@cateringarts.pl w tytule podając interesujące Państwa stanowisko.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)”.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.