Komunia 2017 - catering na Komunie w Katowicach

Przyjęcie z okazji Komunii Świętej jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka i jego rodziny. Wspominane przez lata z rozrzewnieniem i radością, uwiecznione na tysiącu zdjęć, pozostaje w pamięci nie tylko dziecka ale i wszystkich gości. Organizacja tego przedsięwzięcia wymaga skrupulatnego planowania i często skorzystania z pomocy profesjonalistów. Ich zaangażowanie pozwala rodzinie skoncentrować się na tym, co najważniejsze i spędzić cudowny czas z zaproszonymi gośćmi.

Czy Twoje dziecko w 2018 roku przyjmuje Komunię Świętą i potrzebujesz pomocy w organizacji przyjęcia komunijnego? A może samodzielnie organizujesz przyjęcie i chcesz skorzystać z cateringu?

Skorzystaj z naszych usług! Wykorzystamy nasze bogate doświadczenie, by Twoi Goście długo i mile wspominali przyjęcie komunijne Twojego dziecka.

Gwarantujemy doskonałą organizację oraz smaczne i estetycznie podane jedzenie.

Nie czekaj na ostatnią chwilę, ponieważ liczba miejsc i możliwości jest ograniczona. Zamów catering już dzisiaj.

Możliwe warianty naszej pomocy z okazji przyjęcia komunijnego:

przyjecie komunijneprzyjecie komunijne namiot premiumprzyjecie komunijne namiot basicprzyjecia w sali zabaw

UWAGA: Dostępne są wolne terminy na przyjęcie komunijne w 2018 roku w lokalu w Chorzowie dla 20 do 34 os. www.ArkadiaSmaku.pl

>>>NIE PRZYJMUJEMY JUŻ ZAMÓWIEŃ NA PRZYJĘCIA KOMUNIJNE W 2017 ROKU<<<

Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów >>>>>

Obsługujemy catering komunijny w Chorzów, Katowice i okolice w promieniu około 20-30 km lub więcej do ustalenia. Catering na Komunię najczęściej dostarczamy do Chorzowa, Katowic, Siemianowic Śląskich, Sosnowca, Piekar Śląskich, Będzina, Świętochłowic, Rudy Śląskiej, Mikołowa, Zabrza, Bytomia, itp.